Novinky

Tento rok sme dostali pozvánku do živého vysielania TV Lux do relácie Poltón Klub ktorú sme s veľkou radosťou prijali.

16.11.2017 o 21:10 to všetko začalo. Vo veľmi príjemnej atmosfére sme zahrali 7 skladieb z nášho repertoáru.
Odzneli tri nové single - Bežím , Kam odlietajú lásky...

Po úspešnom prvom Vianočnom CD V tej noci, prinášame ďalší Vianočný album - Jasná Hviezda. Nájdete na ňom 16 skladieb, takmer 1 hodinu krásnych slovenských kolied v našom prevedení. Ako hostia sa predstavia detský spevácky zbor ZUŠ L. Fullu v Ružomberku a speváčka Lucka Masárová.

CD si...

27. 3. 2015 sme prijali pozvanie od českého rádia Proglas do relácie "Jak se Vám líbí", kde sme sa porozprávali o uplynulých 20tich rokoch, ale aj o plánoch do budúcna :)

Záznam relácie si môžete vypočuť po kliknutí na odkaz:...

Srdečne Vás pozývame na koncert Stanleyho a Kapucínov, ktorý sa uskutoční 17. 04. 2015 o 19:00 vo Veľkej Dvorane KDAH, Ružomberok. Ako hostia na tomto koncerte máme česť vystúpiť my - Kéfas. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Viac info na:...

Bezprostredne pred Vianocami predstavila gospelová kapela Kéfas klip k vianočnej skladbe “V tej noci”.

Ostatné týždne obsadzuje popredné priečky Gospelparády. Kapela Kéfas, ktorá v novembri oslávila 20 rokov hudobného účinkovania, teraz predstavila klip k vianočnej skladbe “V tej...

Srdečne Vás pozývame spríjemniť si Vianočné sviatky vďaka skupine Kéfas, ktorá si pre Vás pripravila každoročný špeciálny vianočný koncert, plný známych kolied v originálnych úpravách. Spoločne s nami vystúpi aj Detský spevácky zbor ZUŠ L. Fullu.

Kde: Evanjelický kostol,...

Priatelia,

rozhodli sme sa zverejniť pre Vás takú malú ochutnávku z nového výberového CD Kéfas 20 rokov v podobe piatich pesničiek.

Samotné CD si môžete objednať na:
http://rosa.sk/sk/katalog-tovaru/...

Slovenský gospel pozná ďalšiu kapelu, ktorá hudobne pôsobí už desaťročia. Kapela Kéfas si svoju činnosť pripomenie špeciálnym koncertom i výberovým CD.

Pochádzajú z Ružomberka, ich skladby však poznajú v rôznych kútoch Slovenska. Už dve desaťročia pôsobí kapela Kéfas na slovenskej...

Priatelia, ponúkame Vám unikátnu možnosť získať tričká s motívom osláv nášho 20 výročia.
Cena trička je 8€, sumu je potrebné previezť vopred na účet 0323923416/0900. Nezabudnite do správy pri prevode uviesť svoje meno a priezvisko.

Objednávky...

Na tomto linku máme pre vás náš nový singel Budem tu: BUDEM TU - Youtube