Nový videoklip k piesni V tej noci

Bezprostredne pred Vianocami predstavila gospelová kapela Kéfas klip k vianočnej skladbe “V tej noci”.

Ostatné týždne obsadzuje popredné priečky Gospelparády. Kapela Kéfas, ktorá v novembri oslávila 20 rokov hudobného účinkovania, teraz predstavila klip k vianočnej skladbe “V tej noci”.

“V tej noci prišla láska k nám, aby povedala všetkým nám, ako nás Boh veľmi ľúbi a odpúšťa hriechy nám,” spieva Kéfas v piesni, pri ktorej sa pod hudbu i text podpísal frontman skupiny Ľuboš Kútnik. Klip vznikol počas nahrávania výberového CD-albumu k 20 rokom pôsobenia, ktorý kapela slávnostne predstavila na koncerte koncom novembra. Pre fanúšikov ho však skupina zverejnila ako vianočný darček na 4. adventnú nedeľu.

Kapela Kéfas z Ružomberka prežíva úspešné obdobie, pod ktoré sa podpísalo práve okrúhle výročie jej účinkovania na kresťanskej hudobnej scéne. Skupina si ho pripomenula špeciálnym koncertom i výberovým CD. V hitparáde gospelovej piesne Rádia Lumen “Gospelparáda” si poslucháči vyžiadali už 13 týždňov za sebou skladby “Len s ním” a “Päť písmen” v najnovšom spracovaní, pričom im už štandardne patria popredné priečky. V aktivite kapela nemieni ustať, rok 2015 má podľa Ľuboša Kútnika priniesť začiatok intenzívnejšej práce na novom albume.

Videoklip si môžete pozrieť tu:

Foto: Kéfas / ShotPro
Zdroj: igospel.sk

0 December 23, 2014